Transport mebli

transport

1. TRANSPORT SKLEPU ARTSTYL

 

Jak samodzielnie obliczyć koszt transportu?

 

1. Prosimy o sprawdzenie odległości pomiędzy firmą ARTSTYL, a miejscem docelowej dostawy mebli.

 

Na mapie poniżej klikamy "Więcej opcji".

Jako miejscowość docelową wpisujemy adres dostawy mebli.

 

2. Znają już Państwo odległość, która jest podstawą do obliczenia kosztów transportu.


Poniżej znajduje się aplikacja "Kalkulator" po kliknięciu pojawi się okienko, w które należy wpisać wyliczone kilometry.


Kalkulator automatycznie wyliczy przybliżony koszt transportu.

 

 

 Kalkulator

 

 

Koszt transportu sklepu to 1,50 zł za każdy km. Liczony jest od miejscowości adresu siedziby firmy do miejsca dostawy oraz powrót. Ten rodzaj transportu polecamy, gdyż obejmuje transport, wniesienie
oraz specjalistyczny montaż mebli.

 

Ilość kilometrów wyliczonych za pomocą google maps oraz cena transportu wyliczona automatycznie przez kalkulator może nieznacznie różnić się od wyliczonej przez ARTSTYL. Wynika to ze względu na możliwość wybrania innej trasy dostawy, różniącej się odległością od tej wybranej przez Państwa.

 

 

2. TRANSPORT KURIEREM

 

 Skontaktuj się z nami i podaj miasto oraz kod pocztowy, aby sprawdzić koszty transportu. Koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie, w zależności od wagi i rozmiarów przesyłki oraz miejsca dostarczenia.Na życzenie podamy Państwu numer listu przewozowego, co umożliwi śledzenie przesyłki.

 

 

3. TRANSPORT ZAGRANICZNY

 

Skontaktuj się z nami, a wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą opcję transportu. Każdy wysyłany przez nas towar jest ubezpieczony do pełnej wartości. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia najbardziej korzystnej opcji transportu.

 

 

UWAGA!

Przy opcji składania zamówienia bezpośrednio przez formularz zamówienia koszty transportu są już wyliczone automatycznie w zależności od wybranego przedziału km.

pixel